Irelia ct, Irelia Counter, Irelia Counterları - Irelia'ya Karşı Güçlü Rakipler ve Öneriler

JustSerious

Furkan YAPICI
Yönetici
Moderatör
27 Mar 2020
77
1
8
Awards
0
26
İstanbul
www.butikbuse.com
Merhaba arkadaşlar,

Bugün sizlere, Irelia ct, Irelia Counter, Irelia Counterları - Irelia'ya Karşı Güçlü Rakipler ve Önerilerdan bahsedeceğim. Öncelikle League of Legends adlı oyun hakkında temel bilgileri anlatacağım.Sonraki kısımda Irelia karakterinin hikayesini anlatacağım. Irelianın yeteneklerinin nasıl olduğunuda gösterdikten sonra Irelia ct, Irelia Counter, Irelia Counterları - Irelia'ya Karşı Güçlü Rakipler ve Önerilerden bahsdeceğim.

Şimdi öncelikle League of Legends Nedir ?


League of Legends, 27 Ekim 2009 tarihinde Riot Games geliştirip yayımladığı Çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası türünde bir video oyunudur. Steve Fea önderliğinde Colt Hallam, Tom Cadwell, Christina Norman, Rob Garrett'den oluşan tasarım ekibi tarafıdan hazırlanmıştır. Microsoft Windows, macOS, Mac OS platformlarında oynayabilirsiniz.

Irelia olarak tanıdığımız karakterin tam adı Irelia Bıçakların Dansıdır.;

Irelia Bıçakların Dansı karakterinin hikayesi

İrelia adlı karakterimiz, Ionia'nın Noxian'ı işgal etmesi ile birlikte, işgalcilerden ve işgal edenlerden bir çok kahraman yarattı. Bu yaratılan kahramanların hepsi usta askerlerdir zaten ve birçok başarıya sahiptiler. Bunlar arasında hiç beklenmedik bir kahraman daha doğdu.Navori'li genç Irelia. Şehrinin en eski kültürü olan danslarının eğitimi ile donatılmış olan İrelia, şavaşırken bu sanatını ustalıkla zarif ve dikkatli bir şekilde uyguladı ve adını tarihe altın harflerle yazdırmaya başladı.Ölümcül bıçaklarını havada hareket ettirerek düşmanlarına unutamayacakları ya da son hatırladığı şey olacak olan müthiş bir dans sanatı gösterdi.Kendisini bir dans sanatçısından sonra savaşçı olarakta kanıtladı. Bu andan itibaren Irelia artık direnişin lideri ve sembol ismi haline gelmişti. Bugün bile tek gayesi vatanıdır, vatanını korkumaktır. Bütün bir ömrünü bu uğurda harcamaya and içmiştir.

Ionia Azmi : Irelia, büyü saldırıları ile düşmana saldırınca, güçlendirme bonusu hasarı kazanır. Saldırılara devam ediğ max güce ulaşınca Saldırı Hızı kazanır ve kalkanlara bonus hasarı verir.
Uçarbıçak : Irelia Hedefine vurmak için ileri atılarak kendini iyileştirir. Saldırdığı hedef ölünce bekleme süresi yenilenir.
Direniş Dansı : Irelia, Saldırdıkça hasar veren bir saldırıdır. Saldırı sırasında rakipde saldırırsa aldığı hasar normalden daha az olacaktır.
Ölümcül Ahenk : Birbirine yaklaşan iki bıçak gönderir. Bu bıçakların aralarında yaralanan düşman hasar görür. Hasarın sonucunda düşman sersemler ve işaretlenir.
Keskin Hapis : Irelia, Düşmana çarparak etrafa dağılan bıçaklar atar isabet alan düşmanlar hasar görür ve işaretlenir. Bu bıçaklar düşmana hasar verir, onları yavaşlatır onları silahsız bırakacak duvalar oluşturur.

Irelia'ya Karşı İyi Olan Rakipler


Irelia'ya Karşı Kötü Olan Rakipler