League Of Legends Blitz Uygulaması - Kurulum

JustSerious

Furkan YAPICI
Yönetici
Moderatör
27 Mar 2020
77
1
8
Awards
0
26
İstanbul
www.butikbuse.com
Blitz, seçtiğiniz şampiyonun otomatik olarak algılayan, karşınızdaki rakibe göre en iyi rünleri ve buildleri ayarlayan bir uygulamadır. Aynı zamanda şampiyon seçimleri yapıldıktan sonra oyuncuların o şampiyonlarla nasıl oynadıklarını gösterir.

Sanıldığı gibi Blitz oyundaki verileri Champion.gg yada Op.gg'den değil direkt olarak League of Legends API(Uygulama programlama arayüzü)den alır ve kendi sisteminde işler.
Bütün build/rün istatistiklerini Kuzey Amerika, Batı Avrupa ve Kore serverlarının Platin2 ve üstü oyunlarından alır.

Oyunda ekstra yazılımlar ban sebebiyken Blitz oyun içi müdahale etmediği için Riot Games kurallarını ihlal etmez ve kullanımı güvenlidir.

KURULUM

Adım 1: Blitz.gg sitesine girip Windows için ücretsiz olarak indir butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz. (Yakın zamanda Mac için sürüm çıkacağı söylendi ancak şimdilik yok.)

Adım 2: Blitz'i bilgisayara kurduktan sonra çıkan ekrana e-mail adresinizi girerek kayıt olmalısınız.

Adım 3: Çıkan ekrana oyun içi nickinizi (kullanıcı adı değil), oynadığınız bölgeyi ve uygulamayı kullanmaktan istediğiniz dili seçin.

Adım 4: Uygulamayı kullanmak istediğiniz ayarları(Otomatik rün/build açma kapama gibi) sağ üstten ayarlayın.

Profiller bölümünden yeni bir hesap ekleyebilirsiniz.

Adım 5: Şampiyon seçiminizi yapın. Bu aşamada en çok tercih edilen buildi, yüksek kazanma oranına sahip buildi veya profesyonel oyunların kullandığı buildi seçip oyuna başlayabilirsiniz.. Blitz oyun içinde herhangi bir FPS düşüşü yaratmaz.