20xx LOCAL ÜZERİNDE SERVER AÇIP GELİŞTİRMEK İSTİYORUM (yönetime duyrulur) !

ieowyn

Member
Üye
29 May 2019
12
0
1
18
Merhabalar ben kendi bilgisayarım üzerinde bir local server kurup kendimi geliştirmek ve geliştirdiğim projeyi bir sunucuya kurup insanlara test ettirmek böylelikle bu döngünün içinde yer almak istiyorum ancak temelim çok yok .
Bunu Gören kişilerden ricam bir bilgilendirme videosu çekilmesi rica ediyorum .
Bu forum gayet yararlı ancak dosyaları indirdiğimiz andan server kurulumuna kadar hatta oyuna girişe kadar atılan adımları detaylıca bir videoda anlatılırsa bizlerde forum üyeleri olarak kendimize ve bilgi haznemize daha çok şey katmış ve bir kaç adım daha ileri gitmiş oluruz.

Sizlerden Ricam 'Bence buraya veya bir youtube kanalına burda yapılan bir çok işlemi videolu bir şekilde yapılırsa,anlatılırsa hem aktif bir forum ve hit çekmiş olursunuz'
Local üzerinde kurup geliştirme yapabileceğim çalışması için gereken dosyalar ile birlikte bir db ve fileslara ihtiyacım var !

DaTaTr

Site Sahibi
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
12 Haz 2018
219
86
28
Öncelikle tavsiyelerini için teşekkürler uzun zamandır bunu düşünüyorum fakat uygulamaya gelince olmuyor hem iş şartlarım aile ile zaman geçirme gibi şartlardan bu işler aksıyor fakat mümkün oldugunca bundan sonraki paylaşımlarımı video yada resimli olarak paylaşmaya çalışacağım

Dosyalar konusunda durumdaki mevcut dosyaları kullanabılırsınız gelıstırmek adına

Üst Alt